Kiderült kikkel játszunk az előszezonban

Hivatalos a lista, ami a Vikings előszezonbeli ellenfeleit adja, olyan is jön aki tavaly is volt.Preseason Matches_1

A tegnapi napon ugyan facebookon már leközöltem a 2015-ös előszezon sorsolásunkat, de most megteszem itt is. Nos tehát idén 5, azaz öt mérkőzést fogunk lejátszani az előszezonban köszönhetően annak, hogy idén mi játszunk majd a Hall of Fame Game-n Canton-ban egy héttel az előszezon meccsek rajtja előtt.

Megvolt az előszezon ellenfelek kiosztása. Jutott nekünk új, de jutott olyan is, akikkel tavaly is felkészülhettünk.

Első héten (augusztus 14-16) mindjárt Minneapolis-ban kezdünk hazai pályán, ahova visszatér Leslie Frazier, de már mint a Tampa Bay Buccaneers védő koordinátora. Nagy valószínűséggel Jameis Winston-t is láthatjuk majd a Bucs újdonsült irányítóját. (ez persze attól is függ, hogy ledraftolják-e vagy sem.)

A második héten (augusztus 21-23) ugyancsak hazai pályán játszunk. Az Oakland Raiders csapatát látjuk majd vendégül, ahol Bill Musgrave lett a támadó koordinátor és Christian Ponder lett az irányító. Nemsemmi páros az egyszer biztos.

A harmadik hét (augusztus 28-29) már utazó lesz, méghozzá ellátogatunk Adrian Peterson esetleges jövőbeli csapatához, azaz a Dallas Cowboys-hoz, hogy a csittipitti stadionjukban ismét vendégszerepeljünk. Vajon ha odamegy, akkor AP játszik majd ellenünk?

Az előszezonbeli felkészülési meccsek sorát a Tennessee Titans elleni meccsel zárjuk majd a negyedik héten (szeptember 9). Ez az utolsó erőfelmérő a szezon rajtja előtt.

Simán el tudnék képzelni egy 5-0 -ás előszezon mérleget, de a 4-1 -el is ki lehetne már egyezni.

Íme a lista még egyszer, áttekinthetőbb formában:

Előszezon mérkőzések listája, pontos időpontok még nincsenek csak intervallumok: