A Rams elleni sikerrel hoztuk a tökéletes előszezont

Bár már azoknak a játékosoknak nagy része nincs nálunk, akik ezt a meccset megnyerték, mégis nézzük meg, hogy szerepeltünk utolsó előszezon mérkőzésünkön.

Teddy sérülése után sem áll meg, nem állhat meg az élet, mert itt a szezon és fel kell rá készülnünk.

Mostanra már tudjuk, hogy Sam Bradford-ot cserélte ide a csapat, így van egy egykori 1/1-es, Heismann trófea győztes viszonylag jó irányítónk, aki ha nem sérül meg, akkor hozhatja a kötelezőt. Na de inkább, most nézzük a meccset.

Az új városba költöző Los Angeles Rams látogatott el a vadonatúj stadionunkba, ahol kevés ponttal ugyan, de végül alulmaradtak.

A vendégek kezdtek és az első pontokat is ők szerezték meg, igaz egy kis bírói hiba miatt nyertek 30 yardot, de mindegy meglett a TD-jük, amit Kenny Britt kapott el 1 yardról.

Mi egyelőre nyugodtan álltunk a dologhoz és nem izgattuk magunkat. Csak a félidő előtt 3 perccel kezdtük meg a pontgyártást, de a szünetre már 1 labdabirtoklásnyi előnyünk volt. Előbb Walsh 34, majd 30 yardról is betalált, majd Jhurrel Pressley 28 yardos TD elkapásával átvettük a vezetést is.

A passzt Brad Sorensen-től kapta, aki ekkorra már váltotta a korábban lesérült Joel Stave-t. Már egyikük sincs a keretben, de Stave talán visszajön a tartalékok közé. Sajnos egyikük sem volt az a nagy célzógép, mindketten 50% alatt passzoltak.

A szünet után Zuerlein mezőnygóljával közelebb merészkedett a vendég csapat, de Pressley 106 yardos kickoff return TD-je után az esélyük a győzelemre megint minimálisra csökkent. Ezt még Ham 1 yardról szerzett TD-je csak tetőzte a negyedik negyed elején.

Habár jött két hatpontos is a California-i csapattól, de a győzelmet nem sikerült megszerezniük, így a Vikings idén 4-0 -ás mérleggel zárta az előszezont, Zimmer irányítása alatt pedig 12-1 a mérleg ami az előszezon meccseket illeti.

Mint mondtam passzjátékban alul teljesítettünk, még az 50% sem volt meg. Sorensen és Stave többek közt már ezért sem a csapatunk tagja. Futásból sem volt az igazi a játékunk, 31 futásból csak 81 yard és 1 TD. Persze Peterson-nal azért más lesz az alapszakaszban.

Labdaszerzésben viszont jók voltunk, mert 3 fumble mellett egy interceptiont is begyűjtöttünk, veszteni viszont egyet sem vesztettünk.

Ez az előszezon is elment és a jövő héten már Tennessee-ben lépünk pályára az alapszakasz első fordulójában. Meglátjuk mit tartogat ez a szezon számunkra. Nehéz lesz, de küzdeni fogunk a végsőkig.