Brian Robison hosszabbított

A Vikings megbízható védője belement a fizetéscsökkentésbe, cserébe kapott még egy évet.

Brian Robison már hosszú évek óta csapatunk hűséges tagja, most pedig belement, hogy csökkentsék fizetését. A csapatnál értékelték ezt a megmozdulást, így a 2018-ban lejáró szerződését további egy évvel megtoldották.

Természetesen nem kell szomorkodnia vagy épp spórolgatnia a védőnek, hiszen 2017-ben 3,9 millió dollárt fog keresni, a teljes összeg garantált, de akár kerek 4 millió is lehet.

Jövőre pedig 3,2 millió garantált fizetés mellett további 300 ezer dollárt gyűjthet, így a két év alatt összesen 7,5 millió dollárt kaphat meg a legjobb esetben.

Robison már nem fiatal és belátta, hogy Danielle Hunter nagyon feljövőben van és övé a jövő. Robison 10 éve játszik Minnesota-ban, ezen idő alatt minden szezonban legalább 15 meccsen lépett pályára csapatunkban, egyszer sem hiányzott két egymást követő meccsről.

A teljesítménye kicsi romlását ő is érzékeli, elmondta, hogy nem biztos, hogy annyi játékidő fog jutni neki 2017-ben, mint például korábban.

A véleményed számít, írd meg nekünk!

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.