Nem kaptunk jó hírt szombaton, a Vikings cserefutóját, Cook helyettesét meg kellett műteni, miután kiderült vakbélgyulladást kapott.
Mattison, amikor kell kiválóan helyettesíti Cook-ot, valamint remekül száll be mellé a meccseken. Idén eddig 11 meccsen kapott lehetőséget és egy alkalommal kezdőként is számítottak rá. 338 yard és 1 TD áll a neve mellett, nem lehet rá panasz.
Mattison tavaly robbant be a köztudatba, hogy szinte megkülönbözhetetlen a játékstílusa Cook-étól, így remek összhangban tudnak dolgozni, igazából ha nem lennének a mezszámok, nem nagyon lehet megmondani éppen melyikük fut a labdával.
Tegnap viszont jött a hír, hogy vakbélgyulladást kapott, ami miatt gyorsan meg is kellett műteni. Az orvosi beavatkozás sikeres volt, de a holnapi Jaguars elleni meccset biztos, hogy ki kell hagynia és a jövő heti Buccaneers elleni meccsen is valószínű csak a nézőtéren kaphat helyet.
fotó: dknation.draftkings.com