Félidei gyors: Vikings – Bengals (előszezon – 1. hét)

Véget ért az első félidő a Minnesota Vikings első előszezon mérkőzésén, melyen előnnyel mehettünk az öltözőbe.

Kicsit nehezen indult számunkra a meccs, úgy tűnt, hogy fogalmunk sincs mit keresünk mi itt, ennek megfelelően az első negyedben mindössze 1 támadó yardot hoztunk össze, míg ellenfelünk 116 yardot haladt előre. A Bengals első drive-ját pontokkal fejezhette volna be, de Nugent 48 yardról hibázott.

A második negyedben Jerick McKinnon a safety elől való menekülését és Adam Thielen nagy elkapását írhattuk fel először. Alig hat perccel a félidő előtt Teddy megtalálta a nagyon üresen hagyott Charles Johnson-t egy 49 yardos passzal, aki könnyedén váltotta TD-re a lehetőséget. Rá 4 perce a Bengals is megszerezte első pontjait Erickson révén, de mégsem maradt döntetlen az állás, mert Walsh az utolsó másodpercekben 51 yardról értékesített egy mezőnygólt, igaz az is kellett, hogy a kapufáról befelé pattanjon a labda, de mivel ez megvolt 10:7 a vendégeknek a félidőben. Jöjjön a második félidő.